Santa Claus is coming to Town!

Udostępnij

Mikołaj odebrał Wasze listy spod poduszek i podmienił je na pyszne, czekoladowe upominki? U mnie tak, a co za tym idzie, przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszają pełną parą.

Prezentów czar 

Kupowanie prezentów to przyjemność, ale bywa, że ktoś kogo chcemy obdarować, ma już przysłowiowe „wszystko” i na prawdę nie wiadomo, co mógłby znaleźć pod choinką. Często nie wiemy, co kupić dla swojej drugiej połówki, taty czy dziadka. Ale nie martwcie się, we współpracy z firmą Sharg, już śpieszę Wam z pomocą. 

test

Portugalska tradycja*

Jeśli planujecie sprezentować komuś nóż kieszonkowy, warto przyjrzeć się produktom firmy MAM Fábrica de Cutelarias Filmam Lda. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1870 roku, stoi więc za nim długoletnia tradycja i doświadczenie. Cechuje je klasyczny design, rękojeści wykonane są z jednego kawałka drewna, dokładniej z buku, który jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały. Jeden z boków ozdobiony jest wypalanym logo marki. Dla bardziej wymagających – produkowane są także noże z rękojeścią wykonaną z poroża

 

 

Rękojeści portugalskich noży mają różne kształty, niektóre są proste, inne dość mocno wyprofilowane. Wybór to kwestia potrzeb i upodobań, wszystkie  idealnie leżą w dłoni. 

Ostrze głowni wykonane zostało z niemieckiej stali, pochodzącej z firmy ThyssenKrupp, która gwarantuje odpowiedni balans między trzymaniem ostrości a łatwością w ostrzeniu. 

Poza schematem

Poza klasycznymi nożami możemy znaleźć w ofercie firmy, różne, ciekawe wariacje na temat noży kieszonkowych, np. w formie breloka, czy mojego ulubionego noża niezbędnika – będącego jednocześnie składanym nożem kieszonkowym, otwieraczem do kapsli i widelcem. 

Bądźcie czujni!

Więcej informacji na temat produktów tej marki już wkrótce. Śledźcie najnowsze wpisy – niebawem pojawi się recenzja kilku produktów, więc dowiecie się, co warto kupić. I tak, o widelcu też napiszę. 

 

 
*źródło dotyczące specyfikacji technicznej produktu: http://www.swiatnozy.pl/2015/09/10/mam-czyli-portugalska-klasyka/; data dostępu: 06.12.2018r. 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

1 thought on “Santa Claus is coming to Town!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.