Nieskończone możliwości noży

Noże w ogrodzie Muela
Udostępnij

Nóż, jaki jest, każdy. widzi. Wiecie już, że Taktycznej Mamie trudno się bez niego obejść. Z noży, które znajdują się w ofercie Sharg.pl, korzystam codziennie. I niekoniecznie w kuchni korzystam z noży kuchennych.  Do obierania jabłek idealnie sprawdzają się noże MAM, to jedne z moich ulubionych. Cenię w nich klasyczny design i jakość. W Sharg.pl, znajdziecie bardzo różne noże, wyprodukowane przez firmy uznane na całym świecie.

Muela knives

Dziś zaprezentuję Wam noże, które po pierwsze, są bardzo fotogeniczne, a po drugie – idealnie sprawdzają się w terenie, w tym podczas wiosennych prac w ogrodzie.

Nóż Muela

Wiosną Taktyczna Mama i Córka ruszają na swoją podwarszawską działkę, by po zimie ogarnąć roślinność, która tego potrzebuje. Jak się okazuje, dla mnie nóż jest zdecydowanie wygodniejszy niż np.sekator. Jest bardzo ostry, więc doskonale przycina gałęzie, jak i korzonki.  

Muela BisontePrzyda się, jeśli chcemy wyciąć chwasty w głębi gleby (pozwala usunąć szkodliwą roślinę wraz z jej ukorzenieniem). Pozbywając się jej korzeni istnieje większe prawdopodobieństwo, że chwast nie odrośnie.

A po skończonej pracy, idealnie sprawdzą się podczas krojenia kiełbaski z ogniska 🙂 

Pamiętaj, żeby po każdym użyciu oczyszczać ostrze z zanieczyszczeń! Jeśli nóż wymaga naostrzenia, spójrz na ostrzałkę 2 Steps Sharpener marki Taylor’s Eye Witness lub inne, które znajdziesz na stronie internetowej sklepu. 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.