Rewelacyjne Portugalskie noże MAM

Udostępnij

MAM® FILMAM Ltd.

Firma, której fundamenty sięgają pradziadków obecnych właścicieli (1870). Pokora i poświęcenie właścicieli przetrwały wszystkie trudy historii, dzięki temu MAM® FILMAM wkroczyła w XXI wiek, z z bardzo mocnymi i przemyślanymi propozycjami.

MAM Hunting Beech Wood Sztućce turystyczne MAM MAM Operario z blokadą
MAM Hunting Beech Wood Sztućce turystyczne MAM MAM Operario z blokadą, Beech Wood


Dzisiaj firma kontynuuje dziedzictwo, które zawsze wyróżniało się jakością i innowacyjnością swoich produktów. MAM® FILMAM posiada obecnie znak towarowy MAM®. Znak towarowy który oznacza, że MAM® daje Wam gwarancję jakości. Producent, daje z siebie wszystko aby zaspokoić potrzeby swoich klientów. My natomiast zwracamy uwagę, że jako MAM®, jedyni, mają noże składane tego typu z blokadą LinerLock, co przy tej wadze i użytych materiałach, jest absolutną innowacją!

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.