Kolejna edycja Hatsan Challenge

Udostępnij

W listopadzie ubiegłego roku odbyła się pierwsza edycja Hatsan Challenge – eventu odbywającego się w ramach zawodów Formuła Hunter Classic. Jednym z pomysłodawców wydarzenia jest Daniel Cieślak, który na łamach bloga zdał nam relację z pierwszej edycji imprezy ( zapraszamy TUTAJ.) 

Sukces!

Impreza spełniła oczekiwania zarówno organizatorów jak i uczestników. Dlatego też odbędzie się ponownie, już 11-12 maja w miejscowości Kłoda Górowska!  Dla tych, którzy ominęli zeszłoroczną edycje, poniżej garść niezbędnych informacji. 

test

Jak mówi Daniel Cieślak: „Hatsan to jedna z najbardziej popularnych marek karabinków pneumatycznych wybieranych zarówno przez adeptów strzelectwa pneumatycznego jak i bardziej doświadczonych strzelców. Dzięki doskonałemu stosunkowi cena- jakość oraz podatności na modyfikację czyni wiele modeli Hatsana pierwszym, poważnym sprzętem w karierze strzelca pneumatycznego. Hatsan Challenge organizowany od zeszłego roku w ramach zawodów Formuła Hunter Classic jest właśnie ukłonem wobec tej chyba najliczniejszej grupy strzeleckiej. Organizatorzy FHC głęboko wierzą w że nie każdy ma aspiracje by zostać mistrzem HFT ale w każdym drzemie nuta sportowej rywalizacji”’. 

Bądź na bieżąco

Na bieżąco będziemy informować Was o wszystkim a po zakończeniu imprezy ponownie zapraszamy na relację z wydarzenia! Jeśli chcecie być na bieżąco, zapraszamy na fanpage wydarzenia. 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.