Hatsan Challenge – Jesienne Zawody Formuła Hunter Classic

Udostępnij

Grupa Wrocławska „Chomik Project”

Zaprasza na:

Jesienne Zawody Formuła Hunter Classic

Data: 11.11.2018 (niedziela). Start godzina 11:11
Miejsce: Wrocław, Strzelnica łuczniczo-wiatrówkowa. Las Osobowicki
Regulamin: http://formula-hunter-classic.mozello.pl/regulamin/
Kategorie: Zawody zostaną rozegrane w kategorii Open oraz Junior (bez podziału na klasy sprzętowe)
Opłaty: 20pln
Juniorzy jak i piknikowcy nie ponoszą kosztów startowego.
Rywalizacja: Zawody odbędą się na torze 30 figurkowym.

Przez cały czas trwania zawodów będzie dostępna gorąca herbata oraz ognisko. Organizator nie zapewnia kateringu. Po zawodach planowany jest piknik integracyjny przy ognisku. Jesienne Zawody FHC we Wrocławiu tradycyjnie kończą sezon strzelecki.

Formularz zawodnika: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … A/viewform

Lista uczestników: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … 1268840655

Podczas Jesiennych Zawodów Formuła Hunter Classic zostanie rozegrany turniej:

Obrazek

Hatsan Challenge

Jeśli interesujesz się strzelectwem pneumatycznym, masz wiatrówkę lub zamierzasz ją dopiero kupić to właśnie na Hatsan Challenge będziesz miał okazję spotkać grono ludzi dla których pneumatyki to zarówno hobby jak i pomysł na spędzenie wolnego czasu. Nie musisz się obawiać, jeśli masz nisko-budżetowy sprzęt i martwisz się, że na twarzach innych ludzi będzie budził uśmiech zamiast podziwu. Ta impreza jest właśnie dla Ciebie, nie ważne czy strzelasz do puszek w ogrodzie, czy trafiasz za dwa na zawodach HFT… Poznaj ludzi i piękno strzelectwa terenowego. Wystartuj w zawodach Formuła Hunter Classic 11.11.2018 na terenie strzelnicy łuczniczo – wiatrówkowej „LAOS” Wrocław w klasyfikacji Hatsan Challenge.

Do turnieju dopuszcza się wszystkie wiatrówki zgodnie limitem z tak zwanej dolnej półki sprzętowej. Mówimy tu o wszelkich wiatrówkach Hatsan, Crosmanach, Iżach i innych wiatrówkach w cenie do 600 pln. ( uśredniona wartość nowego egzemplarza).
Rywalizacja odbędzie się na torze strzeleckim FHC a wyniki uzyskane przez poszczególnych zawodników będą liczyły się do klasyfikacji OPEN. Najlepszy wynik punktowy w tej kategorii będzie jednocześnie wygraną w Hatsan Challenge.
Regulaminy FHC i bezpieczeństwa dotyczą także tego turnieju.

Patronat objęła firma Sharg fundując jednocześnie drobne upominki dla uczestników tej zabawy.

Zaproście /udostępnijcie/ waszych znajomych którzy nigdy nie byli na zawodach a okazjonalnie strzelają do puszek w ogrodzie, czy na grillu. Ten turniej jest dla Was… bez nieuzasadnionych obaw że ktoś wyśmieje wasze strzeladła.

Więcej info oraz zapisy na forum e-tawerna.pl

Wydarzenie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/203395980537875/

#HatsanChallenge #FHC

 

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.