Spyderco Inc

Źródło https://es.wikipedia.org/wiki/Archivo:Spyderco_Native.JPG
Udostępnij

Kilka słów o firmie Spyderco

Początki Spyderco to 1976 rok. Firmę założyło małżeństwo Sala i Gail Glesser. Początkowo  koncentrowali się na sprzedaży jednego produktu Tri-Angle Sharpmaker ™ 

Ostrzałka Spyderco Tri-Angle SharpMaker Kit (204MF)
204 MF wielofunkcyjny zestaw do ostrzenia TriAngle amerykańskiej firmy Spyderco to jedna z najlepszych ostrzarek na rynku. Stabilna wielofunkcyjna podstawa, 2 pary ceramicznych prętów ostrzących, miedziane pręty zabezpieczające, instruktażowy film na DVD.

W 1981 roku Glesserowie przenieśli się do Golden w Kolorado. Tam właśnie stworzyli pierwszy nóż składany Spyderco. Był to pierwszy nóż w koncepcji okrągłego otworu w głowni (Round Hole ™) do otwierania jedną ręką. C01 Worker to pierwszy nóż, który wyposażono również w klips ułatwiający przenoszenie. Początkowo dostępny tylko z ostrzem PlainEdge ™, później z w pełni ząbkowanym SpyderEdge ™.

Te cechy zrewolucjonizowały przemysł nożowy i dosłownie zdefiniowały formę nowoczesnego noża składanego.

Od tego czasu Spyderco stale rozwija się, aby stać się jednym z liderów w branży. Firmę tę cechuje wysoko rozwinięta sieć dystrybucji i produkcji: w Stanach Zjednoczonych, Japonii,  na Tajwanie, we Włoszech i w Chinach. Spyderco to także imponujące portfolio patentów, znaków towarowych i nagród branżowych. Wszystko to pozwoliło zdobyć firmie Spyderco zaufanie i lojalność niezliczonych użytkowników noży na całym świecie.

Większość noży produkowanych przez Spyderco, to noże składane o różnych wzorach, rodzajach stali głowni, materiałach rękojeści i mechanizmów blokujących.  Spyderco Inc produkuje także noże o stałej głowni.

Noże Spyderco są szanowane za ich prostotę, niezawodność, dobrą ergonomię a także za aspekt estetyczny. Są popularne na wielu rynkach, w tym wśród kolekcjonerów, strażaków, ratowników oraz funkcjonariuszy organów ścigania.

Byrd

Spyderco projektuje i produkuje także noże znane pod marką Byrd. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości a ich produkcja odbywa się w Chinach, co pozwala na ograniczenie kosztów przy zachowaniu charakterystycznie wysokiej jakości produktów Spyderco. Aby wyróżnić markę, noże Byrd mają w ostrzu otwór w kształcie „komety”, nie zaś okrągły, jak w innych modelach Spyderco.

Firma Sharg od wielu lat pełni rolę bezpośredniego importera produktów Spyderco. Posiadamy pełną gamę noży tego fenomenalnego producenta.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz klikając w poniższy baner.

 

 

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.