Spyderco Inc

Źródło https://es.wikipedia.org/wiki/Archivo:Spyderco_Native.JPG
Udostępnij

Kilka słów o firmie Spyderco

Początki Spyderco to 1976 rok. Firmę założyło małżeństwo Sala i Gail Glesser. Początkowo  koncentrowali się na sprzedaży jednego produktu Tri-Angle Sharpmaker ™ 

Ostrzałka Spyderco Tri-Angle SharpMaker Kit (204MF)
204 MF wielofunkcyjny zestaw do ostrzenia TriAngle amerykańskiej firmy Spyderco to jedna z najlepszych ostrzarek na rynku. Stabilna wielofunkcyjna podstawa, 2 pary ceramicznych prętów ostrzących, miedziane pręty zabezpieczające, instruktażowy film na DVD.

W 1981 roku Glesserowie przenieśli się do Golden w Kolorado. Tam właśnie stworzyli pierwszy nóż składany Spyderco. Był to pierwszy nóż w koncepcji okrągłego otworu w głowni (Round Hole ™) do otwierania jedną ręką. C01 Worker to pierwszy nóż, który wyposażono również w klips ułatwiający przenoszenie. Początkowo dostępny tylko z ostrzem PlainEdge ™, później z w pełni ząbkowanym SpyderEdge ™.

Te cechy zrewolucjonizowały przemysł nożowy i dosłownie zdefiniowały formę nowoczesnego noża składanego.

test

Od tego czasu Spyderco stale rozwija się, aby stać się jednym z liderów w branży. Firmę tę cechuje wysoko rozwinięta sieć dystrybucji i produkcji: w Stanach Zjednoczonych, Japonii,  na Tajwanie, we Włoszech i w Chinach. Spyderco to także imponujące portfolio patentów, znaków towarowych i nagród branżowych. Wszystko to pozwoliło zdobyć firmie Spyderco zaufanie i lojalność niezliczonych użytkowników noży na całym świecie.

Większość noży produkowanych przez Spyderco, to noże składane o różnych wzorach, rodzajach stali głowni, materiałach rękojeści i mechanizmów blokujących.  Spyderco Inc produkuje także noże o stałej głowni.

Noże Spyderco są szanowane za ich prostotę, niezawodność, dobrą ergonomię a także za aspekt estetyczny. Są popularne na wielu rynkach, w tym wśród kolekcjonerów, strażaków, ratowników oraz funkcjonariuszy organów ścigania.

Byrd

Spyderco projektuje i produkuje także noże znane pod marką Byrd. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości a ich produkcja odbywa się w Chinach, co pozwala na ograniczenie kosztów przy zachowaniu charakterystycznie wysokiej jakości produktów Spyderco. Aby wyróżnić markę, noże Byrd mają w ostrzu otwór w kształcie „komety”, nie zaś okrągły, jak w innych modelach Spyderco.

Firma Sharg od wielu lat pełni rolę bezpośredniego importera produktów Spyderco. Posiadamy pełną gamę noży tego fenomenalnego producenta.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz klikając w poniższy baner.

 

 

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Założona w 1991 roku, firma Sharg cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród szerokiego grona klientów. Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bezpośrednio od renomowanych producentów. Dla Kogo Jest Sharg? Jesteśmy miejscem dla wszystkich pasjonatów sprzętu taktycznego i outdoorowego. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym strzelcem, czy po prostu zależy Ci na osobistym bezpieczeństwie, w naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy szeroką gamę artykułów, od broni na zawody strzeleckie po gazy pieprzowe. Nasza Misja W Sharg, praca to dla nas pasja, nie obowiązek. Dzięki temu, artykuły militarne i taktyczne nabierają u nas zupełnie nowego wymiaru. Zapraszamy Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszej bogatej oferty. Dla wszelkich pytań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i adresem e-mail. Życzymy udanych zakupów! Podstawowe informacje: Adres: Aleja Dzieci Polskich 65A, 04-730 Warszawa Kontakt: +48 22 517 34 92 (Detal), +48 22 517 34 90 (Hurt) E-mail: kontakt@sharg.pl Godziny otwarcia Pn-Pt: 9:00-17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.