Walentynki w Sharg.pl – coś dla chłopaka

Udostępnij

Tegoroczne walentynki przypadają w piątek – możesz więc zaplanować romantyczną wycieczkę albo kilka atrakcji na poszczególne dni.. Nie przejmuj się, że obchodzisz komercyjne święto! Pokazujesz komuś, kto jest dla Ciebie ważny, co do niego/niej czujesz. Okoliczności kwiatków i serduszek nadają się do tego idealnie. W Sharg.pl podpowiemy Ci, co możesz kupić u nas, w ramach prezentu. 

źródło: pexels.com, autorem zdjęcia jest: Jill, data dostępu: 21.01.2020r.

Trochę historii

Jak pokazuje Wikipedia: […] do Polski obchody walentynkowe trafiły wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Popularność uzyskały jednak dopiero w latach 90. XX wieku. Jedyne i największe w Polsce odbywają się corocznie od 14 lutego 2002 roku w Chełmnie (województwo kujawsko-pomorskie) pod nazwą „Walentynki Chełmińskie”. Za sprawą przechowywanej, prawdopodobnie od średniowiecza, w chełmińskim kościele farnym pw. Wniebowzięcia NMP (1280–1320) relikwii św. Walentego, połączono tu lokalny kult św. Walentego z tradycją anglosaską[…]*”

test

Prezent z Sharg.pl 

Jeśli jesteś dziewczyną i szukasz prezentu dla swojego chłopaka i wiesz przy tym, że marzy o tym, by rozpocząć przygodę ze strzelaniem, przyjrzyj się uważnie tej wiatrówce: 

AIRTACT ED CAMO GEN 2 to już druga generacja nowoczesnej, lekkiej wiatrówki tłokowej ze zintegrowanym tłumikiem oraz osadą z otworem na kciuk pokrytą kamuflażem Mossy Oak. Doskonale wyważona, zaprojektowana dla tych którzy poszukują dobrego, mocnego karabinka o sprawdzonej konstrukcji. Dostępny w kalibrach: 4.5 mm (.177 cal), 5.5 mm (.22 cal), 6.35 mm (.25 cal). Bestseller w doskonałej cenie! 

 

Jeśli planujesz kupić wybrankowi nóż, a lubisz przy tym, kiedy przedmiot jest estetyczny i miły dla oka, zwróć uwagę na nóż Herbertz Solingen z powłoką Rainbow.

To smukły składany nóż o atrakcyjnym, nowoczesnym designie. Pokryty modną wielobarwną anodyzacją – powłoką rainbow / titanium (tęczowo-tytanową). Bestseller – niemieckiej marki Herbertz Solingen. Folder oraz etui zapakowano w wodoszczelną i pyłoszczelną skrzynkę survivalową wykonaną z twardego polimeru w kolorze czarnym. Wewnątrz skrzynką wypełniono pofalowaną gąbką chroniącą zawartość przed uszkodzeniem. Na jednym z boków pojemnika znajdują się otwory przez które przewieszono linkę zabezpieczającą.

Jeśli Twoja druga połowa nieustająco narzeka, że zapomniała zabrać z domu niezbędnych narzędzi, podaruj mu Multitool. To doskonały prezent!

To uniwersalny multitool 15-in-1 – bestseller niemieckiej firmy Puma Solingen – piętnaście funkcji w jednym narzędziu. Pomocny na co dzień: w pracy, w domu, ogrodzie, w samochodzie, podczas wypadów poza miasto – zawsze pod ręką. 

 

*źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Walentynki, data dostępu: 21.01.2020r. 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.