W zestawie taniej – FlashSet najlepsza opcja na rynku!

Udostępnij

Po małej przerwie Taktyczna Mama powraca do Was z małymi poradami zakupowymi. Wiecie, że namawiam do oszczędzania i przemyślanych zakupów. Na prawdę warto wydawać ciężko zarobione pieniądze z sensem. I uwaga! Nie chodzi o to, by odmawiać sobie przyjemności, tylko szukać sensownych, zakupowych okazji. Dlatego też dzisiaj będzie coś dla tych, co lubią sobie postrzelać. 

Hatsan

Tej marki nie muszę Wam przestawiać. Hatsan Arms Company to  jedna z wiodących firm na świecie, produkujących m.in. wiatrówki pneumatyczne. Firma eksportuje wyroby do ponad 90 krajów. Bogatą ofertę produktów tej marki znajdziecie w sklepie Sharg.pl

Wiatrówka Karabin PCP Hatsan (Flash Set)

Ten produkt, to cudo. Nie musisz kupować wszystkiego pojedynczo, martwić się, że jesteś nowy, nie na wszystkim się znasz i tak właściwie nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz.

test

Kupując Wiatrówkę Karabin PCP Hatsan (Flash Set) pozostaje Ci jedynie rozpakować zakup i cieszyć się z tego, co ten sprzęt potrafi. Teraz najważniejsze: teraz kupisz ten zestaw w doskonałej cenie! 

Co dostajemy? Wiatrówka w zestawie z oryginalną pompką Hatsan Hand Pump, lunetą celowniczą Optima z montażem, futerałem na wiatrówkę wraz z lunetą oraz paczką śrutu Hatsan. Dostępna w kalibrach: 4.5 mm (.177 cal), 5.5 mm (.22 cal), 6.35 mm (.25 cal).

 

 

 

Odrobina matematyki

Ja wiem, wiem – nie jesteście pewni czy to rzeczywiście się opłaca. W związku z tym, teraz zabawimy się w matematyka, ale pamiętajcie, że Taktyczna Mama to typowa humanistka, więc trzeba przyjąć spory margines błędu, bo jeśli mam cokolwiek policzyć to czuje, jakbym stała przed rozwiązaniem zagadki typu: “Jeśli masz 4 ołówki a twój kolega ma 7 jabłek, to ile ciastek spanie na podłogę?”. Także no…zaczynamy!

Zestaw Flash Set kupicie w cenie 2258,00 zł. A kupując osobno? 

Razem: 2422,00 zł

Po prostu bardziej się opłaca

Jak widzicie po moich mozolnych wyliczeniach, kupując w zestawie oszczędzamy 164,00 zł. Jednak to nie wszystko: 

  • Zestaw jest zapakowany w jedno pudełko, które mieści wszystkie elementy
  • Zawiera elementy rekomendowane/produkowane przez firmę Hatsan co daje gwarancję skuteczności działania poszczególnych elementów
  • Ten zakup to gwarancja udanych zakupów: kupując w zestawie, nie musimy się zastanawiać co jeszcze powinniśmy kupić do wiatrówki, sprzętu można używać zaraz po wyjęciu z opakowania, nie musisz kupować niczego dodatkowo
  • Wiatrówki w zestawach są w limicie 17J co jest potwierdzone specjalnym certyfikatem dołączonym do zestawu

Najważniejsze – bezpieczeństwo

Wiatrówkę Flash wyposażono w szereg rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

  • Quattro Trigger, 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.
  • Anti-Knock System®, opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.
  • Manualny bezpiecznik chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

To zestaw idealny  dla tych, którzy cenią dobry sprzęt w połączeniu ze wszystkim czego potrzeba, by zacząć go używać. Ten zakup to komfort, mniej stresu, wertowania Internetu w poszukiwaniu informacji z gatunku “co kupić i gdzie, żeby bardziej się opłacało”. W Sharg.pl kupisz wszystkie produkty w zestawie, za jednym razem! 

P.S: Ja wiem, że teraz są wakacje i nikt o wrześniu nie myśli, ale wtedy wypada Dzień Chłopaka, no i już zaraz, b0 25 lipca, wypadają imieniny Krzysztofa, a każdy przecież zna jakiegoś Krzyśka! Wiatrówka Karabin PCP Hatsan (Flash Set) to idealny pomysł na prezent! Jeśli zależy Ci na czasie, pamiętaj że zakupy w Sharg.pl możesz odebrać osobiście! 

*specyfikacje produktów pochodzą ze strony sharg.pl 

*zagadka matematyczna pochodzi z internetowego mema, źródło: https://memy.jeja.pl/211481,matematyko-wtf.html

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.