Multitool u Taktycznej Mamy

Udostępnij

Jesień nadeszła, więc w Taktycznym domu nastała pora wycieczek, wypraw do lasu i innych „poza domowych” aktywności. Zdarza się, że nie ma nas w domu cały dzień, więc zabieramy ze sobą prowiant. Często robię tortille nadziewane łososiem i twarożkiem, posypane koperkiem. Zawijam całość, a później kroję na mniejsze kawałki (żeby nadzienie nie wypadło). Zabieramy ze sobą dużo owoców, jak chociażby śliwki, jabłka, czy banany. No i teraz, jak to pokroić? 

Wiecie już, że często używam noża niezbędnika firmy MAM, dostępnego w ofercie Sharg.pl

test

To składany nóż z widelcem i otwieracz do kapsli. Ultralekki, kompaktowy o prostych ergonomicznych liniach z odwołującą się do tradycji rękojeścią w kształcie beczki do wina porto. Funkcjonalny i łatwy w transporcie. Niezastąpiony w podróży. 

 Jednak jeśli udajemy się gdzieś dalej i przewidziany jest nocleg, potrzebuję czegoś, co ma w sobie więcej zastosowań. I tu z pomocą przychodzi multitool

 

Multitool – co to takiego?

To narzędzie, które ułatwia nam życie. Nie jest to popularny scyzoryk, bo zawiera w sobie o wiele więcej. Budową przypomina trochę kombinerki. Wewnątrz nich, po bokach ukryte są różne „przydasie” . To narzędzie przydatne w codziennym życiu, a dodatkowo to sprzęt z gatunku – wszystko w jednym. Ich zaletą jest kompaktowy kształt i wielkość, zmieszczą się zarówno w kieszeni, jak i w torebce. 

Multitoole są różne, tak jak i różne są nasze potrzeby. Modele „na wypasie” są dość drogie, jednak jeśli potrzebujesz czegoś na początek, celuj w średnią półkę cenową. Takie produkty dobrej jakości i w dobrej cenie, znajdziesz właśnie w Sharg.pl

Scyzoryki uniwersalne, to taki „must have” dla każdego. Dodatkowo wyposażone są np. w korkociąg, czy otwieracz do kapsli. Wyposażone są uniwersalne ostrze, które sprawdzi się w wielu sytuacjach i pracach domowych – przecinanie, ostrzenie, krojenie itp. 

Rynek obfituje też w multitoole dla bardziej wymagających, np. dla wędkarzy. Wtedy wyposażony jest w ostrze przystosowane do wyjmowania haczyków, czy do skrobania złowionych ryb. 

Awaryjna skrzynka z narzędziami

Z multitoolem tak właśnie jest, nosisz przy sobie to, co zazwyczaj przechowujesz w domu. Znajdziesz w nich

  • śrubokręty
  • kombinerki
  • otwieracze
  • małe nożyczki
  • nóż/ostrze
  • i inne (w zależności od wersji produktu)
  • etui (w zależności od wersji produktu)

 Produkty polecane przez Sharg.pl: 

Jak zwykle, wszystkie prezentowane modele (i o wiele więcej) znajdziesz w sklepie Sharg.pl, musisz tylko wybrać ten, którego potrzebujesz! 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.