Współczesny mężczyzna zna się na modzie

TactGear Współczesny mężczyzna zna się na modzie
Udostępnij

Moda to sposób na wyrażenie siebie. Dzięki niej podkreślamy nie tylko atuty naszego wyglądu, ale również osobowość, to czy lubimy szalone połączenia kolorów, czy bardziej monochromatyczne zestawienia. Każda epoka w historii cywilizacji znajdowała odzwierciedlenie w tym, jakie ubrania zakładali na siebie ludzie. Dziś przyjrzymy się modzie męskiej i wyślemy Was na zakupy!

Dzisiejsza moda

Czasy współczesne charakteryzują się dowolnością stylów. W modzie są spodnie dopasowane do sylwetki, lub luźne, jakby ukradzione z szafy chłopaka lub brata. Królują kwieciste sukienki do kostek, jak i krótkie jeansowe spódnice. Moda nie omija również mężczyzn – oni także dbają o to, co na sobie noszą. 

Męskie modowe ciekawostki

Jeśli przyjrzymy się modzie męskiej na przestrzeni ostatnich dekad, widać wyraźnie, jak zmienił się styl. Obecnie króluje krój slim, a jeszcze do niedawna przebojem były proste nogawki w spodniach, czy szerokie ramiona w marynarkach lub płaszczach. Bywają trendy, które „giną” na jakiś czas, by potem znów powrócić. I tak, jeszcze dwie dekady temu niezwykle popularne były poszetki (poszetka – (franc. pochette) – ozdobna chusteczka wkładana do górnej kieszonki w marynarce. Ma kształt kwadratu. Większość z nich ma wymiary 35x35cm). Lata  90. uznały ją za zbyt staroświecką i zamknęły w szufladzie – poszewka zniknęła z życia codziennego. Powróciła do łask w latach 2008-2012  i dzisiaj można ją kupić w większości sklepów.

test

Wiosenna moda taktyczna

Wiosna jest niezwykle kapryśną porą roku. Dla przykładu – kiedy piszę dla Was ten tekst, świeci Słońce a kilka minut temu padał śnieg. Oznacza to, że wychodząc poza dom, musimy być przygotowani na każdą ewentualność. W takiej sytuacji doskonałym wyborem jest odzież taktyczna, która doskonale sprawdzi się we wszelkich aktywnościach poza domem. Tutaj proponuję Wam odzież ze sklepu TactGear.eu.

Marcowe okazje

Na stornie domodi.pl do końca marca znaleźć można ciekawe zestawienie wiosennych, modowych bestsellerów. Znajduje się tam także odzież oferowana przez TactGear. To ubrania uznanych producentów odzieży taktycznej i akcesoriów militarnych, w tym marki Pentagon, utrzymane w stylistyce militarnej, charakteryzujące się jakością i wytrzymałością. Ze sklepem TactGear skompletujesz podstawę wiosennego zestawu!

 

 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.