Testy na COVID-19 w Sharg.pl

Udostępnij

Koronawirus nie odpuszcza. Roztacza się nad nami perspektywa. kolejnych obostrzeń, problemów gospodarczych, czy tych dotyczących działania służby zdrowia. Dzienna liczba osób zarażonych COVID-19 powoduje, że zaczynamy się czuć coraz mniej bezpiecznie. W naszym bezpośrednim otoczeniu coraz więcej osób zmaga się z objawami wirusa, bądź przebywa na kwarantannie. 

źródło: pexels.com, data dostępu: 13.11.2020, autorem zdjęcia jest: Miguel Á. Padriñán

Obecnie nie ma sprawdzonej metody leczenia dla tej choroby, w związku z czym, jeśli podejrzewasz, że możesz być chory, rozważ zakup tekstu, wykrywającego przeciwciała IgM. Obecność IgM w próbkach krwi może wskazywać na ostrą infekcję. PrzeciwciałaIgG pojawiają się po kilku dniach od okresu inkubacji i utrzymują się przez długi czas. Dodatni wynik IgG w próbkach krwi pacjentów może wskazywać na przewlekłe zakażenie lub wcześniej przebyte.

Zbadaj się

Niepokój o zdrowie własne i najbliższych nam osób, jest w obecnej sytuacji całkowicie uzasadniony. W trosce o swoich klientów Sharg.pl wprowadził do oferty testy na koronawirusa. Dostępne testy diagnostyczne produkowane w laboratoriach w Niemczech, są najnowszymi i sprawdzonymi testami, pochodzącymi z najbliższego możliwego położenia. W ofercie sklepu znajdą Państwo m.in poniższe testy: 

test

MP Rapid 2019-nCoV IgG/IgM Combo Test Card to bazujący na immunochromatografii, jednoetapowy test in vitro. Przeznaczony do szybkiego jakościowego oznaczania przeciwciał IgG i IgM przeciwko nowemu koronawirusowi 2019 (2019-nCoV, SARS-CoV-2) w ludzkiej surowicy, osoczu lub pełnej krwi. MP Rapid 2019-nCoV IgG/IgM Combo Test Card służy do dodatkowego wykrywania osób podejrzanych o zakażenie COVID-19 oprócz testu wykrywającego kwas nukleinowy wirusa. Może znacząco podnieść wykrywalność zakażeń COVID-19.

Szybki test kasetkowy na antygen COVID-19 to immunochromatograficzny test służący do jakościowego wykrywania antygenów wirusa SARS-CoV-2 obecnych w ludzkiej nosogardzieli.

Test wykrywa antygen wirusa SARS-CoV-2. Antygen ten jest na ogół wykrywalny w próbkach z górnych dróg oddechowych podczas ostrej fazy zakażenia. Pozytywne wyniki wskazują na obecność antygenów wirusowych, ale korelacja z historią kliniczną pacjenta i innymi informacjami diagnostycznymi, jest niezbędna, do określenia statusu zakażenia. Pozytywne wyniki nie wykluczają infekcji bakteryjnej lub ko-infekcji innymi wirusami.

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.