Stanley – na piknik w lesie i podróż dookoła świata

Oryginalny Stanley PMI na SHARG.PL
Udostępnij

Marka Stanley, a właściwie jej historia sięga 1913 roku. Wtedy William Stanley Jr. wpadł na pomysł, żeby połączyć zalety izolacji termicznej opartej na właściwościach próżni z wytrzymałością stali. Dzięki tej koncepcji powstały pierwsze butelki próżniowe ze stali nierdzewnej do przechowywania ciepłych napojów, czyli dobrze znane nam termosy. 

Znak czasów – własny kubek termiczny

Żyjemy w ciągłym biegu, a kawa dla większości z nas, jest paliwem na cały dzień. Dlatego też niemal nieodłącznym elementem naszego codziennego „wyposażenia”, stały się własne kubki na napoje. Dodatkowo, ma to też znaczenie ekologiczne. Miałam okazję testować produkty tej marki, o czym pisałam TUTAJ. Używam go nadal i sprawdza się świetnie na spacerach z dzieckiem, wycieczkach do ZOO, czy chociażby podczas dodatkowych zajęć córki, kiedy grzecznie czekam, aż skończy to, co ma do zrobienia.  

test

Innowacje

Wspomniałam wyżej o tym, jak istotne jest dla ekologii posiadanie jednego, własnego kubka termicznego, zamiast kupowania kawy w kubach plastikowych. Jest to także aspekt ważny dla samej marki. W 2006 roku PMI (koncern Pacific Market International do którego od 2002 roku należy firma Stanley) stworzyło eCycle® objętą patentem mieszankę tworzyw sztucznych w całości pochodzących z recyclingu. 

Idea marki

Stanley to marka, która wychodzi na przeciw naszym potrzebom. Dba o to, byśmy zwiedzając czy podróżując, nie byli w żaden sposób ograniczeni. Chodzi o to, by nasze pasje związane ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, były dla nas w 100% satysfakcjonujące.  Pośród produktów tej marki znajdziemy nie tylko termosy, ale też np. zestaw 4 kieliszków i piersiówki. Wszystko po to, byśmy mogli robić dokładnie to, co chcemy, bez względu na miejsce

 

 

 

Nowości

W Sharg.pl marka Stanley jest znana już od dawna. Zapraszamy was do ponownego zapoznania się z ofertą tej marki, bowiem idzie nowe a w dodatku produkty, które znamy, pokazują się nam w zupełnie nowej odsłonie. Ten piękny Travel Mug w kolorze winnej czerwieni, po prostu musi być mój! 

Zajrzyjcie do nowego katalogu marki. Kubki na wodę wyglądają bardzo interesująco! 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.