Obrona jest konieczna

Udostępnij

Życie pisze różne scenariusze a ludzie nie zawsze są przyjaźni i chcą nam przychylić nieba, to wiadomo. Czasem trzeba się bronić przed napadem, pobiciem  – przed przemocą na którą możemy odpowiedzieć tylko w jeden sposób – odpierając atak napastnika. Gorzej, jeśli trafi nam się napastnik wyższy, cięższy i dwa razy większy niż my. Wtedy warto mieć przy sobie coś,  co pomoże nam w samoobronie. 

Psikaj i uciekaj

O samych gazach pieprzowych pisałam we współpracy z firmą Sharg, TUTAJ. Dlatego nie będę zanudzać Was ponownie. garścią fachowych ale i potrzebnych informacji. Po prostu zajrzyjcie, poczytajcie i zostawcie po sobie ślad! Nie pomińcie tego kroku, jeśli chcecie bronić się skutecznie, warto wiedzieć jaki gaz pieprzowy wybrać, jak go użyć i bezpiecznie przechowywać. 

Bling, bling

A teraz nowość, jakże miła dla oka. To istne cacuszko, które wygląda jak. modny biżuteryjny dodatek. Ta dam! 

Piękny, co nie? Dobrze jeśli coś jest nie tylko ładne ale też użyteczne. A ta nowość, za której produkcję odpowiada Sharg Products Group, to najskuteczniejszy gaz obronny dostępny na rynku, do tego w niewiarygodnie przystępnej cenie, poniżej 20 złotych. Został wyprodukowany w Niemczech.

Garść teorii

Ta mała i niepozorna, bo 50ml buteleczka (pojemność wcale nie jest zbyt mała – jest najbardziej popularna,  używają jej służby mundurowe). Gaz wyposażony został w dyszę zapewniającą powtarzalny i skuteczny zasięg 4-5 m. Zapewnia wielokrotne użycie i obronę przed kilkoma napastnikami lub agresywnymi zwierzętami. Zawiera substancję paraliżującą w postaci żelu. Co nam to daje? Substancja paraliżująca w postaci żelu, o której już wspomniałam, zwiększa zasięg strumienia gazu oraz przywieranie substancji czynnej do agresora. Jeśli zajdzie konieczność użycia go w pomieszczeniu, warto wiedzieć, że ogranicza efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika. Możesz więc czuć się bezpiecznie, broniąc się nie zrobisz sobie krzywdy. 

Budowa

Kształt głowicy ułatwia szybkie użycie miotacza, jednocześnie chroniąc przed przypadkowym użyciem. To ważne, bo ja mam takie szczęście w życiu, że na pewno ze strachu wycelowałabym gaz w siebie zamiast w napastnika. Nie przewidujmy jednak najczarniejszych scenariuszy, konstrukcja głowicy gwarantuję każdorazowo powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), ułatwiając skuteczną, efektywną obronę.W nazwie produktu widnieje słowo  CONE – co oznacza? To rodzaj dyszy,  która wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. TO WAŻNE! DZIĘKI TEMU MOŻESZ OBRONIĆ SIĘ PRZED GRUPĄ NAPASTNIKÓW – chmura ma większą siłę rażenia. 

Nie bój się. Życie i ludzie są różni, czasem musimy sprostać przykrym sytuacjom i zrobić wszystko by wyjść z nich cało. Rozważ zakup gazu, by w razie potrzeby móc się obronić. 

P.S. Wielkość gazu jest wprost idealna, bez problemu mieści się w małej kieszonce, w torebce. Nie trzeba będzie szukać go na samym dnie:)

 

Wpis powstał we współpracy z firmą Sharg

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

1 thought on “Obrona jest konieczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.