Najpopularniejsze rodzaje klipsów w nożach składanych

Udostępnij

DEEP POCKET CLIP

Specjalne rozwiązanie klipsa w nożu, przeznaczony do montażu blisko końca uchwytu, tak aby jak najmniejsza część noża pozostawała odsłonięta, gdy jest zapięta w kieszeni.

Zobacz wszystkie noże z klipsem DEEP POCKET CLIP


INTEGRAL POCKET CLIP

Klips do kieszeni uformowany jako integralna część uchwytu, zamiast oddzielnego elementu przymocowanego śrubami. Ten styl klipu został użyty na wczesnych modelach Spyderco.

Zobacz wszystkie noże z klipsem INTEGRAL POCKET CLIP


METAL CLIP

Najczęściej używany klips na nożach Spyderco oraz wielu innych producentów, takich jak na przykład Herbertz czy FOX Knives. Metalowe klipsy mogą być produkowane ze stali nierdzewnej lub tytanu. Różnią się kształtem, rozmiarem i wykończeniem – służą uzupełnieniu specyficznych wzorów noży. Mogą być przymocowane do uchwytu za pomocą śrub lub śrub baryłkowych i często mogą być regulowane, aby zapewnić wiele opcji przenoszenia. Coraz częściej takie rozwiązanie jest stosowane w innych produktach nie koniecznie związanych z nożami

Zobacz wszystkie noże z klipsem METAL CLIP


SHACKLE CLIP

Sprężynowy klips na beczkę z kołkiem zwalniającym, umieszczonym w pobliżu okrągłego otworu Spyderco, umożliwiający odczepienie i otwarcie folderu jednym ruchem bez potrzeby obracania noża w ręku. Zatrzaskuje się przez pętlę w celu przymocowania do PFD, uprzęży, sprzętu wypornościowego lub karabińczyka.

Zobacz wszystkie noże z mocowaniem SHACKLE CLIP


WIRE CLIP

Klips wykonany z uformowanego drutu poddanego obróbce cieplnej. Jest on przymocowany śrubą do okładzin noża. Niektóre klipsy z drutu, są przeznaczone do noszenia w głębokich kieszeniach, podczas gdy inne ustawiają nóż wyżej i bliżej krawędzi kieszeni.

Zobacz wszystkie noże z klipsem WIRE CLIP


źródło Spyderco.com
test

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Założona w 1991 roku, firma Sharg cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród szerokiego grona klientów. Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, bezpośrednio od renomowanych producentów. Dla Kogo Jest Sharg? Jesteśmy miejscem dla wszystkich pasjonatów sprzętu taktycznego i outdoorowego. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym strzelcem, czy po prostu zależy Ci na osobistym bezpieczeństwie, w naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy szeroką gamę artykułów, od broni na zawody strzeleckie po gazy pieprzowe. Nasza Misja W Sharg, praca to dla nas pasja, nie obowiązek. Dzięki temu, artykuły militarne i taktyczne nabierają u nas zupełnie nowego wymiaru. Zapraszamy Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszej bogatej oferty. Dla wszelkich pytań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i adresem e-mail. Życzymy udanych zakupów! Podstawowe informacje: Adres: Aleja Dzieci Polskich 65A, 04-730 Warszawa Kontakt: +48 22 517 34 92 (Detal), +48 22 517 34 90 (Hurt) E-mail: kontakt@sharg.pl Godziny otwarcia Pn-Pt: 9:00-17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.