Najpopularniejsze rodzaje klipsów w nożach składanych

Udostępnij

DEEP POCKET CLIP

Specjalne rozwiązanie klipsa w nożu, przeznaczony do montażu blisko końca uchwytu, tak aby jak najmniejsza część noża pozostawała odsłonięta, gdy jest zapięta w kieszeni.

Zobacz wszystkie noże z klipsem DEEP POCKET CLIP


INTEGRAL POCKET CLIP

Klips do kieszeni uformowany jako integralna część uchwytu, zamiast oddzielnego elementu przymocowanego śrubami. Ten styl klipu został użyty na wczesnych modelach Spyderco.

Zobacz wszystkie noże z klipsem INTEGRAL POCKET CLIP


METAL CLIP

Najczęściej używany klips na nożach Spyderco oraz wielu innych producentów, takich jak na przykład Herbertz czy FOX Knives. Metalowe klipsy mogą być produkowane ze stali nierdzewnej lub tytanu. Różnią się kształtem, rozmiarem i wykończeniem – służą uzupełnieniu specyficznych wzorów noży. Mogą być przymocowane do uchwytu za pomocą śrub lub śrub baryłkowych i często mogą być regulowane, aby zapewnić wiele opcji przenoszenia. Coraz częściej takie rozwiązanie jest stosowane w innych produktach nie koniecznie związanych z nożami

Zobacz wszystkie noże z klipsem METAL CLIP


SHACKLE CLIP

Sprężynowy klips na beczkę z kołkiem zwalniającym, umieszczonym w pobliżu okrągłego otworu Spyderco, umożliwiający odczepienie i otwarcie folderu jednym ruchem bez potrzeby obracania noża w ręku. Zatrzaskuje się przez pętlę w celu przymocowania do PFD, uprzęży, sprzętu wypornościowego lub karabińczyka.

Zobacz wszystkie noże z mocowaniem SHACKLE CLIP


WIRE CLIP

Klips wykonany z uformowanego drutu poddanego obróbce cieplnej. Jest on przymocowany śrubą do okładzin noża. Niektóre klipsy z drutu, są przeznaczone do noszenia w głębokich kieszeniach, podczas gdy inne ustawiają nóż wyżej i bliżej krawędzi kieszeni.

Zobacz wszystkie noże z klipsem WIRE CLIP


źródło Spyderco.com
Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.