Wraz z nadejściem wiosny zadbaj o swój rower

Udostępnij

Dobra, zima się skończyła. Przede wszystkim, należy mieć taką nadzieję. Wiem, że ta wiadomość jest bardzo pożądana przez wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Jeśli wraz z nadejściem wiosny przesiadasz się na rower, ten tekst bezsprzecznie jest dla Ciebie!

Zadbaj o swój rower

Nie ma żartów, zima była długa, dlatego musisz dokładnie sprawdzić stan swojego sprzętu. Jak mówią specjaliści: „Po ostatniej jesiennej przejażdżce powinno się zrobić mu przegląd i zakonserwować go. Wtedy na wiosnę sprawa jest prosta. Wystarczy przetrzeć rower szmatką, napompować koła i można ruszać w trasę – mówi Marek Biniek, specjalista Merida Polska, mechanik rowerowy z wieloletnim doświadczeniem”. Co powinny zrobić te osoby, które zaniedbały serwis po zakończonym sezonie i po kilku miesiącach chcą wrócić na rower? Bezsprzecznie, stawiamy na pielęgnację!

test

Czym pielęgnować swoje dwa kółka? 

Zdecydowanie masz w czym wybierać!

Zestaw do roweru Brunox to niemal niezbędne wyposażenie każdego rowerzysty. Ten kompletny zestaw zawiera: 

  • Szczotka do łańcuchów SPIRO, którą zakładamy bez rozpinania łańcucha. 
  • Smar do Goleni Amortyzatorów SPRAY BRUNOX DEO 100ml, szwajcarski preparat czyszcząco-smarujący o pojemności 100ml, który posiada właściwości antykorozyjne, a także zwiększa płynność pracy amortyzatorów. 
  • Brunox TOP-KETT 50ml płyn – wysokiej jakości, specjalistyczny smar do łańcuchów, gwarantujący długotrwałą ochroną antykorozyjną.
  • Brunox BIKE FIT smar rowerowy TURBOLIN 200ml SPRAY – idealny do zabezpieczenia sprzętu podczas składowania sprzętu w sezonie zimowym.

Co jeszcze? 

Latarka! Musisz ją mieć! Latarki Klarus to jakość sama w sobie, więcej o nich przeczytasz tutaj

Klarus A1 – nowoczesna latarka taktyczno-outdoorowa o imponującej jasności 1100 lm. Zbudowana z wykorzystaniem najlepszych materiałów i rozwiązań technicznych. Doskonały stosunek ceny do jakości. Bestseller! To znakomity wybór dla służb mundurowych, podróżników i wszystkich potrzebujących niedużej latarki o mocnej budowie i dużej sile światła.

 

 

 

 

Na pewno przyda Ci się Bike Washer. Płyn do czyszczenia rowerów – preparat Brunox Bike Washer (BT181) o pojemności 1000ml. Może być używany zarówno do konserwacji rowerów zwykłych i oczywiście rowerów elektrycznych.  Preparat bez problemu przywiera do powierzchni, na którą został zaaplikowany – wszystko to dzięki żelowej konsystencji. Płyn do czyszczenia rowerów Brunox Bike Washer (BT181) skutecznie radzi sobie z eliminacją nawet dużych i trwałych do usunięcia zabrudzeń. Usuwa tłuszcz, olej, smar, brud i oczywiście błoto.

 

Dobra, podczas wycieczki na pewno zechce się Wam pić. Co polecam? A no na przykład to: 

Java ThermaVac Leak-Lock Mug Violet Purple, kubek termiczny Java o poj. 0.47L z serii Barista Collection amerykańskiej marki Aladdin, lidera w produkcji pojemników do przenoszenia i przechowywania żywności. To szczelny KUBEK TERMICZNY z izolacją próżniową. Gwarantuje maksymalną satysfakcję w każdych warunkach pogodowych. Jak podaje producent: kubek termiczny Java z kolekcji Barista jest kubkiem o pojemności 0.47L idealnym do kawy latte z pianką. Że latte na wycieczce? Byłoby niebo. Challenge accepted! Załogo! Potrzebuję tego fioletowego cuda do testów! 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.