Wakacyjny przegląd najlepszych bidonów i butelek termicznych

Stanley PMI w najlepszej cenie na Sharg.pl

Zdecydowanie lepiej zabierać ze sobą własne butelki wielokrotnego użytku, niż cały czas kupować wodę/kawę/herbatę w plastikowych butelkach lub kubkach. W sezonie wiosenno-letnim, idealnie sprawdzają mi się butelki filtrujące wodę – to ukłon w stronę planety ale i mojego portfela. No i dzięki temu piję więcej wody. Na wyjazdy poszukuję także butelek termicznych, zobaczmy więc, co znajdziemy w ofercie Sharg.pl.

Problem z wodą

Czemu właściwie woda jest tak ważna? Bo woda jest w nas: “Nasz organizm w siedemdziesięciu pięciu procentach składa się z wody. Powinniśmy jej wypijać około dwóch litrów dziennie. Jeżeli jednak uprawiamy aktywność fizyczną, to latem ta ilość może wzrosnąć nawet do pięciu litrów”. A dlaczego z wodą mamy pewien problem i kupujemy ją w butelkach? Bo jej jakość jest bardzo słaba i wbrew obiegowej opinii, nie wszędzie kranówką nadaje się do picia. Bo jest po prostu niesmaczna. Rozwiązanie tego produktu stanowią właśnie butelki wielokrotnego użytku, czy też bidony/butelki termiczne.

Butelki w Sharg.pl

Na wodę (ciepłą lub zimną) idealnie nadadzą się butelki termiczne z serii STANLEY GO.

Wakacyjny przegląd najlepszych bidonów i butelek termicznych1

Butelka posiada podwójne ścianki z izolacją próżniową dzięki czemu woda utrzyma swoją temperaturę dłużej. Jeśli chodzi o szczelność, zapewnia ją zakręcana pokrywka, wykonana z tritanu. Dodatkowo, jest przezroczysta, co ułatwia sprawdzenie ilości pozostałego płynu wewnątrz butelki bez konieczności odkręcania. Butelkę wyposaz0no w niewielki, składany uchwyt znajdujący się w pokrywce ułatwia przenoszenie butelki. Całość wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8 malowanej proszkowo. Butelkę można myć w zmywarce.

Ciekawe rozwiązanie stanowi też butelka ze słomką, zwłaszcza jeśli np. na wycieczki jeżdżą z nami dzieci. Mniejsze ryzyko rozlania, zawsze jest w cenie.

Wakacyjny przegląd najlepszych bidonów i butelek termicznych2

The IceFlow Flip Straw Water Bottle 22oz Lagoon, to butelka termiczna ze słomką o pojemności .65 l Produkty Stanley posiadają opatentowaną technologię dwuściennej izolacji próżniowej. Podwójne ścianki umożliwiają utrzymanie temperatury płynów: zimnych 12 h oraz mrożonych 45 h. To bidon termiczny z wygodnym składanym na płasko ustnikiem. Wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 malowanej proszkowo w kolorze turkusowym (lagoon). Wewnątrz pojemnika znajduje się słomka, dzięki której można wypić płyn bez pochylania bidonu, a następnie zatrzasnąć ustnik, aby zachować pełną szczelność. Jest to bezpieczne rozwiązanie, jadąc rowerem czy samochodem pijąc nie zasłaniamy pola widzenia. Butelka pasuje do większości uchwytów samochodowych oraz rowerowych. Przed napełnieniem pojemnik należy schłodzić lub ogrzać, wypełniając go gorącą  max do 60° C lub zimną wodą i przez około pięć minut pozostawiając szczelnie zamknięty.

Bidony w Sharg.pl

Dobrym pomysłem są też termosy stalowe. Termos stalowy szary Stanley, został wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 walcowanej na zimno, co sprawia, że produkt jest wyjątkowo wytrzymały. Izolacja próżniowa składa się z dwóch stalowych ścianek i zapewnia utrzymanie ciepłej termeperatury do 6 godzin, zimnej do 8 godzin, a po wrzuceniu do napoju kostek lodu do 35 godzin.

Wakacyjny przegląd najlepszych bidonów i butelek termicznych3

Wnętrze termosu oraz górna zewnętrzna krawędź pokryta jest gładką ceramiką, termicznie scaloną ze stalą. Dzięki temu termos jest łatwy w utrzymaniu czystości, przechowywane płyny pozbawione są metalicznego posmaku, a picie bezpośrednio z termosu sprawia uczucie picia z klasycznego kubka ceramicznego. Nowa generacja produktu (produkowane od 2020r.) posiada dodatkową przezroczystą wkładkę poprawiającą wygodę picia bezpośrednio z niego oraz nalewania płynów z termosu będąc w ruchu. Ten model posiada silikonowe dno co sprawia, że jest antypoślizgowe, jednocześnie zapewnia ciche stawianie termosu np. na blacie. Produkt jest w 100% szczelny, wyposażony jest w szeroką nakrętkę z wysokim gwintem oraz uszczelką.

Ponieważ przed nami wiele wakacyjnych wyjazdów, czy chociażby wypraw poza miasto, więc warto zaopatrzyć się w taki kubek lub termos. Zapraszamy na zakupy w Sharg.pl. Pamiętaj, że po wcześniejszym uzgodnieniu, możesz odebrać swoje zakupy osobiście.