Spyderco Inc

Źródło https://es.wikipedia.org/wiki/Archivo:Spyderco_Native.JPG
Udostępnij

Kilka słów o firmie Spyderco

Początki Spyderco to 1976 rok. Firmę założyło małżeństwo Sala i Gail Glesser. Początkowo  koncentrowali się na sprzedaży jednego produktu Tri-Angle Sharpmaker ™ 

Ostrzałka Spyderco Tri-Angle SharpMaker Kit (204MF)
204 MF wielofunkcyjny zestaw do ostrzenia TriAngle amerykańskiej firmy Spyderco to jedna z najlepszych ostrzarek na rynku. Stabilna wielofunkcyjna podstawa, 2 pary ceramicznych prętów ostrzących, miedziane pręty zabezpieczające, instruktażowy film na DVD.

W 1981 roku Glesserowie przenieśli się do Golden w Kolorado. Tam właśnie stworzyli pierwszy nóż składany Spyderco. Był to pierwszy nóż w koncepcji okrągłego otworu w głowni (Round Hole ™) do otwierania jedną ręką. C01 Worker to pierwszy nóż, który wyposażono również w klips ułatwiający przenoszenie. Początkowo dostępny tylko z ostrzem PlainEdge ™, później z w pełni ząbkowanym SpyderEdge ™.

Te cechy zrewolucjonizowały przemysł nożowy i dosłownie zdefiniowały formę nowoczesnego noża składanego.

test

Od tego czasu Spyderco stale rozwija się, aby stać się jednym z liderów w branży. Firmę tę cechuje wysoko rozwinięta sieć dystrybucji i produkcji: w Stanach Zjednoczonych, Japonii,  na Tajwanie, we Włoszech i w Chinach. Spyderco to także imponujące portfolio patentów, znaków towarowych i nagród branżowych. Wszystko to pozwoliło zdobyć firmie Spyderco zaufanie i lojalność niezliczonych użytkowników noży na całym świecie.

Większość noży produkowanych przez Spyderco, to noże składane o różnych wzorach, rodzajach stali głowni, materiałach rękojeści i mechanizmów blokujących.  Spyderco Inc produkuje także noże o stałej głowni.

Noże Spyderco są szanowane za ich prostotę, niezawodność, dobrą ergonomię a także za aspekt estetyczny. Są popularne na wielu rynkach, w tym wśród kolekcjonerów, strażaków, ratowników oraz funkcjonariuszy organów ścigania.

Byrd

Spyderco projektuje i produkuje także noże znane pod marką Byrd. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości a ich produkcja odbywa się w Chinach, co pozwala na ograniczenie kosztów przy zachowaniu charakterystycznie wysokiej jakości produktów Spyderco. Aby wyróżnić markę, noże Byrd mają w ostrzu otwór w kształcie „komety”, nie zaś okrągły, jak w innych modelach Spyderco.

Firma Sharg od wielu lat pełni rolę bezpośredniego importera produktów Spyderco. Posiadamy pełną gamę noży tego fenomenalnego producenta.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz klikając w poniższy baner.

 

 

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.