Sharg i CEKE 2019

Udostępnij

Dziś zapraszamy na kontynuację relacji z tegorocznej edycji Central Europe Knives Exhibition, która odbyła się 28 października, której bohaterem będzie Sharg.pl 

Rozwój widoczny gołym okiem

Sharg działa na rynku od bardzo dawna. Pozycja firmy jest ugruntowana, znana wśród klientów i pozostałych działaczy branży militarnej. Mimo to firma nie osiada na laurach, stale się rozwija, wzbudzając coraz większe zainteresowanie wśród klientów. Było to widoczne właśnie na tegorocznym CEKE. 

test

 

  

Klienci chętnie podchodzili do stanowiska firmy, wdając się w rozmowy z pracownikami, dla których praca to także pasja. Firma przygotowała wiele ofert promocyjnych, które spotkały się z uznaniem wśród odbiorców. 

Mój pierwszy nóż

Co ciekawe, Sharg.pl wiódł prym wśród rodzin z dziećmi. To właśnie u nich rodzice kupowali dla dziecka „pierwszy nóż”, co niewątpliwie stanowiło wielkie przeżycie dla młodych adeptów „nożowego” świata. 

Powodzeniem cieszyły się noże z serii fanstasy.

Herbertz Rainbow Clip Point

Charakteryzują je bogato zdobione rękojeści i intensywność kolorach, jak. np. Herbertz Rainbow Clip Point w tęczowych, niemal jednorożcowych barwach.

Jak co roku, zainteresowaniem cieszyły się produkty Spyderco. Względem minionej edycji można było spostrzec wzrost zainteresowania nożami MAM, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny. 

Miło widzieć, że dla twórców firmy Sharg, ciągły rozwój ma duże znaczenie. Sharg.pl jeszcze nie raz nas zaskoczy!

 

Udostępnij

Author: Sharg.pl

Firma Sharg działa na rynku od 1991 roku. Zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów. Priorytetem firmy Sharg jest dostarczanie najwyższej jakości towarów bezpośrednio od producentów. Sharg to miejsce dla pasjonatów artykułów taktycznych i outdoorowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesujesz się tą tematyką i potrzebujesz broni na zawody strzeleckie, czy też liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo i szukasz gazów pieprzowych, dzięki którym poczujesz się pewnie. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku producentów, którzy na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sharg to przemyślana i dopracowana oferta skierowana do wymagającego klienta. W firmie Sharg praca wynika z pasji a nie z obowiązku, co sprawia, że właśnie tutaj artykuły militarne nabierają nowego wymiaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych. Życzymy udanych zakupów!

1 thought on “Sharg i CEKE 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.