Poświąteczny czas podsumowań: plany na Nowy Rok

Udostępnij

Jak tam Wasze plany na Nowy Rok? Zapisaliście już jakieś postanowienia, marzenia do zrealizowania, kiedy cyfra oznaczająca rok, zmieni się w magiczny sposób? Jeśli nie, nie róbcie tego. Jeśli tak, to nic nie szkodzi – jednak kartkę z zapiskami rodziłabym wyrzucić do kosza. Zresztą pisałam o tym jakiś czas temu, o TUTAJ

Plany na Nowy Rok

Dlaczego? Nie zmienimy się w magiczny sposób. A już na pewno nie zmienią nas zapisane litery. Zmienić się możemy tylko w wyniku pracy nad sobą. Albo może wcale nie musimy, bo jesteśmy w sam raz – dokładnie tacy, jacy jesteśmy. 

test

Zamiast planować rzeczy dotyczące nas samych, których ewentualny brak realizacji wpędzi nas w poczucie winy, zaplanujmy dziś to, co możemy zrealizować i co wywoła w nas nastrój długofalowo, a nie tylko na kilka miesięcy. Punktów będzie tylko 5 ale niech nie zmyli Was ta niewielka ilość – ich realizacja bywa trudniejsza, niż się wydaje. 

 1. Przestań dążyć do tego, by być we wszystkim najlepszy – to bez sensu, bo nie dogonisz własnych ideałów. I wcale nie musisz! 
 2. Znajdź więcej czasu dla najbliższych – to jest bezcenne i zawsze poprawia nastrój. 
 3. Unikaj stresu – to właśnie on nie pozwala Ci cieszyć się codziennością
 4. Uśmiechaj się – endorfin nigdy nie jest za dużo
 5. Częściej rób zakupy w Sharg.pl – zakupy potrafią poprawić humor! 🙂 

Styczeń w Sharg.pl – SPYPOINT LINK-MICRO LTE

Warto przyjrzeć się nowościom, które proponuje sklep. 

SPYPOINT LINK-MICRO LTE to nowość na rynku z przydatną funkcją wysyłania zdjęć przez sieć LTE. Zdjęcia wykonane przez fotopułapkę będziesz miał natychmiast dostępne w swoim telefonie komórkowym. Możliwe jest to dzięki fabrycznemu skonfigurowaniu fotopułapki i wyposażeniu jej w moduł LTE, który zapewnia bezproblemową komunikację z aplikacją Spypoint

Nowoczesna i najwyższej jakości fotopułapka SPYPOINT LINK MICRO oferuje prostą aktywację wysyłania zdjęć w porównaniu z innymi fotopułapkami dostępnymi na rynku. Opakowanie zawiera skonfigurowaną kartę SIM, więc nie musisz kupować nowej ani niczego ustawiać. Po włożeniu karty SIM do fotopułapki, pobierz aplikację Spypoint LINK na swój smartfon i w prosty sposób aktywuj fotopułapkę zgodnie z instrukcjami dzięki czemu otrzymasz natychmiast sprzęt gotowy do pracy.

Dzięki aplikacji masz dostęp do menu urządzenia. Każdego miesiąca 100 zdjęć jest darmowe, dzięki czemu można wypróbować wszystkie możliwości. Dzięki aplikacji możliwy jest również dostęp do zdjęć 24 godziny na dobę, wszędzie, gdzie tylko mamy dostęp do sieci. Konto obsługujemy wygodnie w darmowej aplikacji (instrukcja pobrania oraz instalacji i ustawienia w języku polskim znajduje się w opakowaniu). Urządzenie wysyła zdjęcia bezpośrednio do aplikacji na smartfon. W tej wersji fotopułapki można używać tylko karty SIM producenta, która jest już wstępnie skonfigurowana.

Produkt cechuje bezproblemowa obsługa: 

 • Aplikacja na iOS i Android
 • Wysyłanie zdjęć jeszcze szybsze i bardziej niezawodne
 • do 100 zdjęć miesięcznie w aplikacji całkowicie za darmo
 • Detekcja ruchu działająca na odległość 30 metrów
 • Mocne podświetlenie nocne
 • Wysyłanie zdjęć bezpośrednio na smartfon do aplikacji
 • Najmniejsza fotopułapka LTE na rynku
 • Rozdzielczość zdjęć 10 Mpx
 • Wbudowany panel słoneczny

Jeśli użytkownik nie wybierze żadnego abonamentu wówczas automatycznie włącza się tryb 100 zdjęć na miesiąc oraz 7 dni historii zdjęć. Po osiągnięciu limitu 100 zdjęć można dokupić abonament.

To na prawdę interesujący produkt, w sam raz na noworoczny prezent! 🙂 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.