Piorunująca decyzja Dystrybutora! Nie do wiary, co zrobili…

Piorunująca decyzja Dystrybutora! Nie do wiary, co zrobili..
Udostępnij

Wiecie, co zbliża się wielkimi krokami? Niezła gratka dla tych, którzy kochają promocje – Black Friday! Licząc od dziś, już za miesiąc, bo od 26 listopada Sharg.pl stanie się królestwem promocji. Przygotuj się na Czarny Piątek! 

Black Friday dla łowców okazji

Black Friday to istne święto dla tych osób, które B polować na okazje i chcą kupić konkretne produkty w dużo niższej cenie. Jak wiemy, Black Friday przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. To tam właśnie wielka wyprzedaż odbywa się zawsze dzień po Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaż dotyczy właściwie większości produktów – począwszy od elektroniki, po ubrania i kosmetyki. W Polsce, w 2021 roku, Black Friday wypada już  26 listopada.

Sharg Weeks obniżki do 70%

test

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za bezsprzecznie największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. Jeśli czekasz, by kupić wymarzony nóż, wiatrówkę, czy jedną z doskonałych latarek, które mamy w ofercie (i wiele, wiele innych produktów), uważnie obserwuj naszą stronę i media społecznościowe, by okażą nie przeszła Ci koło nosa! 

Pozwól sobie na szaleństwo po pandemii

Tegoroczny Black Friday będzie w pewien sposób szczególny. W zeszłym roku zaskoczył nas koronawirus i większości z nas nawet nie śniły się zakupy. W dodatku wprowadzony lockdown w handlu został zniesiony w sobotę 28 listopada 2020 roku, a więc dzień po Czarnym Piątku. Wszystkie transakcje dla tego dnia przeniosły się ze sklepów do Internetu, jednak i tam zyski były nieco niższe, niż zakładano. Ten rok jest szansą na nieco większe, zakupowe szaleństwo. 

SHARG BIG SALE 2021

Okazje w Sharg.pl 

Psssst! Powiem Wam teraz coś w sekrecie! W tym roku w Sharg.pl zaczynamy promocje chwilę wcześniej, bo już 10 listopada. To wtedy zacznie się istne szaleństwo wyprzedażowe. Musicie wiedzieć, że część produktów swoich ulubionych marek będziecie mogli kupić nawet z 70% rabatem! To istotne, chociażby z perspektywy tego, co miało miejsce w ubiegłym roku. Jak podaje jeden z serwisów internetowych: „W ubiegłym roku obniżki cen z okazji Black Friday sięgnęły średnio zaledwie… 3,4%. W raporcie „Świątecznego Barometru Cenowego” Deloitte wykazano, że spośród niemal 7 tysięcy produktów objętych monitoringiem w Czarny Piątek aż 69% nie zmieniło ceny, a w przypadku 14% artykułów koszt poszedł do góry.” W Sharg.pl stawiamy na uczciwość względem naszych klientów. Tutaj rzeczywiście znajdziecie ogromne promocje! Bądźcie czujni, bowiem ilość produktów jest ograniczona. Nie pozwólcie, by okazje przeszły Wam koło nosa! 

 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.