Nietypowy prezent na Dzień Kobiet

Udostępnij

Wiadomo, że kwiaty zawsze są dobrym rozwiązaniem. Czasem jednak warto postawić na coś innego, zwłaszcza jeśli szukasz dla kobiety prezentu, który ją zaskoczy – będzie inny, niż wszystkie. 

Dla przyszłej adeptki strzelectwa 

Dziewczyna wspomina Ci coś o wypadzie na strzelnice? Jeśli widzisz, że ma potencjał i faktycznie ją to interesuje, rozważ sprezentowanie jej pistoletu treningowego

Training Pistol, treningowa atrapa pistoletu Glock 17 odpowiadająca wymiarom prawdziwej broni czeskiej firmy ESP. Wykonana z silikonu replika, zaprojektowana dla jak najbezpieczniejszego przeprowadzenia treningu technik samoobrony z użyciem broni krótkiej oraz technik uderzeń z zastosowaniem pistoletu.

Użyty elastyczny materiał (silikon) jak i wykonanie atrapy (wygładzone krawędzie repliki) redukują ryzyko odniesienia obrażeń w bliskim kontakcie podczas treningu oraz zapobiegają uszkodzeniom drewnianych podłóg oraz mat treningowych. Wewnątrz repliki umieszczono stalową rurę imitującą lufę pistoletu zapobiegającą jednocześnie zginaniu się broni podczas treningu.

Zastosowany pomarańczowy kolor ułatwia odróżnienie atrapy od prawdziwej broni.

Power Lady dla silnych kobiet

Paralizator przeznaczony do ochrony osobistej dotykowy paralizator elektryczny to skuteczna broń dostępna bez pozwolenia. Zajmuje niewiele miejsca w torebce lub kieszeni – ciągle w zasięgu ręki. 

POWER LADY jest różowy i śliczny. A do tego przydatny i prosty w użyciu. 

Obudowa – ergonomiczna w kolorze black pink, umożliwia łatwe dobycie oraz pewny chwyt. W dolnej części chwytu znajduje się gniazdo zawleczki bezpieczeństwa – po wyrwaniu której urządzenie nie działa. Dodatkowo paralizator posiada zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem. Do zestawu producent dostarcza klips.

Działanie – paralizator generuje impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu powodujące skurcze, zwiotczenia oraz bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika skutecznie obezwładniając go na kilkanaście minut bez wyrządzania trwałych obrażeń. Przyłożenie elektrod powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego przez co mięśnie obwodowe rażone są ładunkiem elektrycznym o napięciu 200 000 Volt. Prąd działa wyłącznie na mięśnie obwodowe napastnika przez co nie przechodzi na osobę broniącą się. Konstrukcja paralizatora uniemożliwia wyładowanie wtórne w przypadku bezpośredniej styczności z napastnikiem np. zostaniemy złapani za rękę przez napastnika.

Nóż w typie breloka

Key ring nº 4 Green to mały nóż w typie breloka do kluczy produkowany przez hiszpańską firmę Martinez Albainox.Jeśli potrzebujesz mieć wszechstronne ostrze zawsze przy sobie, to zdecydowanie dobry wybór!

Key ring nº 4 Green to mały nóż w typie breloka do kluczy produkowany przez hiszpańską firmę Albainox.

Nieduże ostrze typu Drop Point o wysokim płaskim szlifie, dzięki niewielkiej grubości posiada doskonałe właściwości tnące. Dla dodatkowej ochrony przed wilgocią zostało ono pokryte warstwą czarnej powłoki. Na środku ostrza znajduję się wycięcie na paznokieć (Nail Nick) ułatwiające otworzenie noża.

Klasyczna rękojeść w kolorze zielonym umożliwia wygodny chwyt.

Gwarantuje, że te prezenty na pewno znajdują się w kategorii „nietuzinkowe”. Dzień kobiet już niebawem ale pamiętaj, ze zakupy możesz odebrać osobiście! 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.