Hatsan Challenge – Jesienne Zawody Formuła Hunter Classic

Grupa Wrocławska “Chomik Project”

Zaprasza na:

Jesienne Zawody Formuła Hunter Classic

Data: 11.11.2018 (niedziela). Start godzina 11:11
Miejsce: Wrocław, Strzelnica łuczniczo-wiatrówkowa. Las Osobowicki
Regulamin: http://formula-hunter-classic.mozello.pl/regulamin/
Kategorie: Zawody zostaną rozegrane w kategorii Open oraz Junior (bez podziału na klasy sprzętowe)
Opłaty: 20pln
Juniorzy jak i piknikowcy nie ponoszą kosztów startowego.
Rywalizacja: Zawody odbędą się na torze 30 figurkowym.

Przez cały czas trwania zawodów będzie dostępna gorąca herbata oraz ognisko. Organizator nie zapewnia kateringu. Po zawodach planowany jest piknik integracyjny przy ognisku. Jesienne Zawody FHC we Wrocławiu tradycyjnie kończą sezon strzelecki.

Formularz zawodnika: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … A/viewform

Lista uczestników: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … 1268840655

Podczas Jesiennych Zawodów Formuła Hunter Classic zostanie rozegrany turniej:

Hatsan Challenge

Jeśli interesujesz się strzelectwem pneumatycznym, masz wiatrówkę lub zamierzasz ją dopiero kupić to właśnie na Hatsan Challenge będziesz miał okazję spotkać grono ludzi dla których pneumatyki to zarówno hobby jak i pomysł na spędzenie wolnego czasu. Nie musisz się obawiać, jeśli masz nisko-budżetowy sprzęt i martwisz się, że na twarzach innych ludzi będzie budził uśmiech zamiast podziwu. Ta impreza jest właśnie dla Ciebie, nie ważne czy strzelasz do puszek w ogrodzie, czy trafiasz za dwa na zawodach HFT… Poznaj ludzi i piękno strzelectwa terenowego. Wystartuj w zawodach Formuła Hunter Classic 11.11.2018 na terenie strzelnicy łuczniczo – wiatrówkowej “LAOS” Wrocław w klasyfikacji Hatsan Challenge.

Do turnieju dopuszcza się wszystkie wiatrówki zgodnie limitem z tak zwanej dolnej półki sprzętowej. Mówimy tu o wszelkich wiatrówkach Hatsan, Crosmanach, Iżach i innych wiatrówkach w cenie do 600 pln. ( uśredniona wartość nowego egzemplarza).
Rywalizacja odbędzie się na torze strzeleckim FHC a wyniki uzyskane przez poszczególnych zawodników będą liczyły się do klasyfikacji OPEN. Najlepszy wynik punktowy w tej kategorii będzie jednocześnie wygraną w Hatsan Challenge.
Regulaminy FHC i bezpieczeństwa dotyczą także tego turnieju.

Patronat objęła firma Sharg fundując jednocześnie drobne upominki dla uczestników tej zabawy.

Zaproście /udostępnijcie/ waszych znajomych którzy nigdy nie byli na zawodach a okazjonalnie strzelają do puszek w ogrodzie, czy na grillu. Ten turniej jest dla Was… bez nieuzasadnionych obaw że ktoś wyśmieje wasze strzeladła.

Więcej info oraz zapisy na forum e-tawerna.pl

Wydarzenie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/203395980537875/

#HatsanChallenge #FHC