Inspiracje na Walentynki 2021 w Sharg.pl

Inspiracje na Walentynki 2021 w Sharg.pl
Udostępnij

Miniony rok pokazał nam, że nie ma niczego ważniejszego, niż pielęgnowanie więzi z najbliższymi. Dlatego też, róbmy to zawsze wtedy, kiedy jest ku temu okazja. I bez okazji też. Wiem, że Walentynki to dla niektórych dzień bardzo kontrowersyjny, święto „ściągnięte” z Zachodu, no ale staje się coraz bardziej popularne, więc nie udawajmy, że nie istnieje. Poza tym, to kolejna okazja do tego, by podarować komuś prezent. Zobaczmy, co w temacie prezentów Walentynkowych dla Niej i dla Niego, znajdziemy w sklepie Sharg.pl.

Jeśli Twoja ukochana spędza dużo czasu sama, możesz zadbać o jej bezpieczeństwo. W takiej sytuacji rozważ zakup paralizatora. Pamiętaj też, że sprzęt służący do ochrony przed ewentualnym napastnikiem, może być estetyczny.

Gaz pieprzowy Sabre Red Pink 16.2 ml HC-14-PK-USGaz pieprzowy Sabre Red Pink

Gaz pieprzowy amerykańskiej marki Sabre Red. Pojemnik z gazem wyposażono w Quick Release Key Ring, umożliwiający używanie miotacza OC jako breloka do kluczy. Producent zaleca przenoszenie gazu razem z kluczami, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką. Quick Release Key Ring umożliwia natychmiastowe odpięcie oraz użycie miotacza np. gdy klucz jest zablokowany w stacyjce samochodu.

test

Korpus pojemnika – wykonany z utwardzanego odpornego na uszkodzenia polimeru w łatwym do znalezienia jaskrawo różowym kolorze. Lekka, ergonomiczna obudowa o antypoślizgowej fakturze dobrze leży w dłoni, zapewnia pewny chwyt nawet przy spoconej dłoni, co często zdarza się w sytuacji stresu i zagrożenia. Quick Release Key Ring umożliwia szybkie odpięcie pojemnika od kluczy podczas zagrożenia. Gaz wyposażono w zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym użyciem gazu.

Nóż brelok LionSteel lionBeat Santos WoodNóż brelok LionSteel lionBeat Santos Wood

LionBEAT Santos Wood, ultralekki nóż włoskiej manufaktury LionSteel z okładzinami z egzotycznego drewna Santos. Elegancki i funkcjonalny po złożeniu przybiera kształt serca. Można go wykorzystać na wiele różnych sposobów: jako brelok do kluczy, wisiorek do naszyjnika lub jako zawieszka do torby / torebki. Oryginalny gadżet lub pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

test

Metalowy key ring / o-ring / kółko, umożliwia przypięcie mini foldera do oporządzenia lub używanie jako breloka z pękiem kluczy. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz niskiej wadze łatwy do przenoszenia. Możliwości tnące są zaskakujące w porównaniu z jego wyglądem.

Design by Constantino Zanda, zaprojektowany przez włoskiego projektanta o sardyńskich korzeniach. Przygodę z projektowaniem rozpoczął w wieku 16 lat skupiając się na pracach związanych z tradycją regionu z którego pochodzi.

Głownia – o zmodyfikowanym profilu Leaf-Shaped (kształt liścia) zapewnia doskonałą geometrię krawędzi tnącej przy niskim tarciu. Precyzyjnie szlifowane ostrze oferuje doskonałą równowagę między trzymaniem krawędzi a odpornością na korozję. Ostrze gładkie Plain wyprowadzono jednostronnym szlifem (Flat-Chisel Grind).

Rękojeść – wykonana w technologii Solid®, uzyskiwanej z jednego kawałka (bloku) pochodzącego z ameryki południowej drewna Palisander Santos (Santos RoseWood, Pao Ferro). Dzięki czemu pozyskano monolityczny szkielet (korpus) o najwyższej wytrzymałości, będący solidnym elementem konstrukcyjnym. Okładki chwytu podkreślają ekskluzywny wygląd oraz zapewniają wygodny uchwyt noża.

Zobacz pozostałe produkty które wytypowaliśmy specjalnie dla Ciebie -> Zobacz teraz

Różna perspektywa

Uwaga, moi Kochani! Według ekspertów, w związku zaangażowanie w Walentynki rozkłada się tak, że dla jednego z Was, ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie, dlatego proszę, żebyście wzięli to pod uwagę. Miło zrobić coś dla kogoś dla nas ważnego, nawet jeśli dla nas jest to w sumie obojętne. Co mogę podpowiedzieć? Nie zamawiajcie kolacji z restauracji (w normalnych warunkach moglibyście do niej pójść, ale jest, jak jest) – przygotujcie coś samodzielnie, zaskoczcie swoją drugą połówkę!

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.