Grzybki MAM

Grzybki MAM jeszcze trochę ich w lesie zostało
Udostępnij

No mam, jeszcze trochę ich w lesie zostało. Nie jest to taki urodzaj, jak w poprzednie weekendowe, leśne wycieczki, ale trochę jeszcze udało mi się zebrać. W sam raz na grzybowy sos do niedzielnego obiadu. 

Przypadkowa wyprawa

Akurat na tę leśną wycieczkę nie byłam przygotowana. Szybki telefon od przyjaciół i jazda. W związku z tym, nie zabrałam specjalnego noża, dedykowanego grzybobraniu właśnie. Ale! W plecaczku zawsze trzymam jakieś małe maleństwo od firmy MAM. Noże te są dostępne w ofercie Sharg.pl – znajdziesz tutaj wiele modeli w niezwykle atrakcyjnych cenach!

test

Wraz z Taktyczną Córką uwielbiamy las jesienią. Mnogość barw, zapach drzew i miękkość mchu zachwycają nas nieustannie. Uczę córkę poszanowania dla natury i tego, że las daje spokój. Będąc w lesie nie potrzeba zabawek, czy wypasionego sprzętu na placach zabaw. Wystarczy patyk, żeby narysować na piasku prowizoryczne kwadraciki do gry w klasy. I szyszki do zabawy pt. „kto rzuci dalej”. Dopóki pogoda pozwala, spędzamy na łonie natury jak najwięcej czasu. I lubmy zbierać grzyby. 

Innowacyjne maleństwo

Już kiedyś na łamach bloga pisaliśmy o tych niepozornych nożach – więcej przeczytasz o tym TUTAJ. W ramach przypomnienia napiszę, że noże MAM®, jako jedyne noże składane tego typu, są wyposażone w blokadę LinerLock, co przy tej wadze i użytych materiałach, jest absolutną innowacją! Noże te są na prawdę niewielkich rozmiarów, wykonane bardzo estetycznie i z naciskiem na to, by były niezawodne. 

 

 

Jeśli nie macie planów na nadchodzący weekend lub po prostu na wolne dni w najbliższych tygodniach, polecam rzucić wszystko i pobiec do lasu. Zostawcie tam wszystkie złe myśli i zbierzcie energię na cały tydzień. Na wszelki wypadek już teraz (lub z samego rana) wrzućcie do plecaków wasze ulubione maleństwa od firmy MAM

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.