Fantazyjny nóż w prezencie – wyjątkowe noże Herbertz

wyjątkowe noże Herbertz
Udostępnij

Dzieci powinny umieć posługiwać się nożem. Im wcześniej nauczymy je, jak to robić, tym lepiej. Oczywiście nóż musi być dostosowany do wieku i umiejętności motorycznych dziecka. Najmłodsi muszą używać noży pod nadzorem dorosłych! Ale krojenie czy cięcie, to jedna z podstawowych, potrzebnych nam umiejętności, więc nie odbierajmy jej dziecku. 

Naucz by zapobiegać

Jeśli chcesz sprezentować dziecku nóż, wybierz odpowiedni wiek. Sam/sama najlepiej znasz swoje dziecko, dlatego to, kiedy to zrobisz, zależy od Ciebie. Nie sugeruj się innymi. Pamiętaj, że jeśli dziecko coś od Ciebie dostanie, od tego momentu należy to już do niego. Zanim więc wręczysz mu nóż w prezencie, naucz na podstawie noży, które macie w domu, jak należy się nim posługiwać. I teraz uwaga, Twoja pociecha prawdopodobnie się skaleczy. Nie panikuj. Przemyj rankę, przyklej plaster i pochwal jakie jest dzielne. To lekcja ostrożności, która jednczesnie pokazuje, że powtarzanie „uważaj, bo się skaleczysz”, to nie bezsensowna paplanina. 

Mój pierwszy nóż

Poza nożami przeznaczonymi do jedzenia, czy innych, codziennych czynności istnieją też te „bardziej zaawansowane”. Dziecko, które wchodzi w wiek „wakacyjno – obozowy”, czy należy do harcerstwa, będzie zadowolone ze swojego pierwszego scyzoryka. 

Nóż może być piękny

Jeśli szukasz pierwszego noża dla Twojej 6 czy 7 letniej pociechy (zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki), która umie już sprawnie się posługiwać nożem, skieruj swoją uwagę na noże marki HERBERTZ SOLINGEN. 

Są nietuzinkowe i piękne. Poosiadają zdobione rękojeści, z wizerunkiem ryb, jelenia, czy smoka. 

Hołd dla fantazji

Całą tę zdobną serię noży  HERBERTZ można by określić mianem „serii fantasy„. Te niesamowite zdobienia i barwy, przywodzą na myśl baśnie. Smoki będą idealne dla fanów polskich legend, czy „Hobbita”. Zaś motyw Wilka skradnie serce miłośnikom „Wiedźmina”. 

 

Ten cudny motyw smoka w wersji 3D, zdobi nóż z głownią ze stali nierdzewnej 420 z przyciągającą wzrok powłoką tytanową w kolorze złota, również z wizerunkiem smoka. Wewnątrz aluminiowych uchwytów rękojeści umiejscowiona jest solidna blokada liner lock, gwarantująca bezpieczeństwo. Metalowy klips oraz otwór na końcu chwytu umożliwiają różne opcje przenoszenia i mocowania.

Dobry pomysł na prezent

Te piękne noże, to idealny pomysł na prezent. Jeśli Twoje dziecko prosi o własny noż, porozmawiaj z nim o tym. Dowiedz się, skąd wynika taka prośba i o jakim nożu myśli. Jeśli uważasz, że jest już na niego gotowe, to tak na pewno jest. Nie boj się. Nóż uczy precyzji i ostrożności, a harcerz bez noża, to jak żołnierz bez karabinu. 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.