HFO Nowe Rozdanie: Mateusz Białas na gali w Nowym Sączu – już 18 maja

Gala HFO Nowe Rozdanie 18 maja

Mateusza Białas, którego sponsoruje Sharg.pl, 18 maja stoczy walkę na gali HFO. Jego przeciwnikiem będzie Przemysław Pawlak.

Sport we krwi

Mateusz od dziecka związany jest ze sportami walki. Na swojej drodze do sukcesu zajmował się taekwondo, kickboxingiem, czy boksem tajskim, w którym odniósł największe sukcesy m.in. Mateusz jest aktualnym Mistrzem Polski Muay Thai w kat. 71kg, Mistrzem i Vicemistrzem Polski w K1 i Zwyciezcą Polskiej Profesjonalnej Ligi Boksu Tajskiego.

Stale w drodze po doskonałość

Białas stale się szkoli, dba o to by jego wiedza z zakresu kultury fizycznej się poszerzała. Ukończył szkolenie NCSC w Elite Performance Institute, które jest jednym z najbardziej prestiżowych w Polsce certyfikacji związanych z przygotowaniem fizycznym w profesjonalnym sporcie. Zdobytą wiedzę przekłada też na współpracę z innymi, pracuje z osobami po przebytej chemioterapii lub cierpiącymi na niedoczynność tarczycy. Pomaga także tym wszystkim, którzy po prostu chcą polepszyć swoją kondycję fizyczną. Jest szkoleniowcem w Global Sport Academy (do Państwa wglądu www.gsacademy.pl)

Trzymajcie kciuki

Wraz z Sharg.pl bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia walki! Trzymajcie mocno kciuki! Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport, na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Bądźcie z nami. Informacje o walce będziemy udostępniać na blogu, facebookowym proriflu Sharg.pl. Zapraszamy także na fanpage Mateusza Białasa