Black Friday w Sharg!

Black Friday w sharg.pl
Udostępnij

Wiecie, że rusza wyprzedażowy szał? Black Friday to prawdziwa gratka dla konsumentów. Wyjątkowe obniżki znajdziecie też w Sharg.pl.

Ostrożny konsument

Tak ogromne podwyżki w sklepach aż się proszą o małą analizę. Niestety częstym przypadkiem jest sztuczne zawyżanie cen przez sprzedawców tylko po to, by obniżyć je w ramach Czarnego Piątku. Taki proceder jest obcy Sharg.pl. Szanujemy swoich klientów i oferujemy im rzeczywiste obniżki. I nie jest to jedynie pusta gadanina: możecie to sprawdzić poprzez porównanie cen naszych bestsellerów a później zestawienie ich z cenami po obniżkach w ramach Black Friday.

Propozycje Sharg

Wśród czarnopiątkowej oferty znajdziecie obniżki w wysokości 20%, 30% a nawet 40%!

test

BlackFriday ShargPL

Sharg.pl oferuje atrakcyjne rabaty na wiele produktów. Począwszy od klasyków, takich jak Spyderco, MAM lub Herbertz a skończywszy na… wielu, wielu innych, których pełną listę znajdziecie TUTAJ

Mały poradnik

Zanim wpadniesz w zakupowy szał, zastanów się co chcesz kupić. Dokładnie sprawdź, czego potrzebujesz. Zastanów się też nad tym, czy nie wykorzystać tych obniżek na zakup świątecznych prezentów dla bliskich Ci osób. Już wiesz? To baw się dobrze!

Black Friday at ShargPL

Kod – zapamiętaj i szalej! 

Aktywny kod na Black Friday’owe szaleństwo to: BF2019

Obowiązuje  do dnia: 2019-12-03 i jest sumowany z pozostałymi rabatami.

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.