Bezpieczeństwo w trudnych czasach

Udostępnij
Nie muszę pisać Wam, że doczekaliśmy niebezpiecznych czasów, bo wszyscy widzimy, co aktualnie dzieje się w kraju. Protesty stają się coraz mniej pokojowe, zaczyna robić się niebezpiecznie. W dodatku, nie zanosi się na to, by strony osiągnęły kompromis. 
Najskuteczniejsze gazy pieprzowe na rynku
Kod rabatowy na gazy pieprzowe do wpisania w koszyku: GAZPROM20.

Uważajcie na siebie

Manifestacje rozpoczęły się już w piątek, nie tylko w dużych miastach, choć największa demonstracja przeszła oczywiście przez stolicę. Protesty odbyły się także w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście czy Katowicach, ale także w mniejszych miastach, m.in. w Słupsku czy Pile. I robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Co ważne, to niebezpieczeństwo nie dotyczy to tylko uczestników protestu, ale też zwykłych przechodniów wracających z pracy, czy innych miejsc. 

Co zrobić by być bezpiecznym?

Pamiętajcie, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. W Sharg.pl znajdziecie maseczki, gazy pieprzowe – czyli to, co wszystko powinniście mieć przy sobie, zarówno przez wzgląd na ochronę przed rozprzestrzeniającą się epidemią wirusa COVID-19, jak i ewentualnym zagrożeniem wynikającym z konfliktów między protestującymi. 

Czemu gaz pieprzowy jest taki ważny? Pisaliśmy o tym TUTAJ, ale że było to dość dawno, przypomnimy to, co najważniejsze. Gaz pieprzowy, to środek zaliczany do grupy drażniących środków bojowych, z substancją czynną – kapsaicyną. Ze względu na sposób konstrukcji gazu pieprzowego, substancja rozpyla się ją pod znacznym ciśnieniem. Dzięki temu wchodzi w kontakt ze skórą i błonami śluzowymi potencjalnego napastnika. Istotny jest jeszcze jeden element – dostępne na rynku gazy pieprzowe w swoim składzie posiadają barwnik, widoczny w świetle UV. Ułatwia on służbom mundurowym późniejsze zlokalizowanie sprawcy zdarzenia. W sklepie Sharg.pl znajdziecie bogatą ofertę najlepszych gazów pieprzowych na rynku, dostępnych w konkurencyjnych cenach. 

test

Zaprezentowany na zdjęciu  gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 3mln SHU 50ml Cone, to jeden z najskuteczniejszych produktów w ofercie, dostępny w Sharg.pl

Jest to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu firmy Sharg o wzmocnionej formule 3 000 000 mln SHU, 15 OC% (Oleoresin Capsicum), 1.95% MC (Major Capsaicinoids). Wyprodukowany w Niemczech. Ten poręczny gaz pieprzowy to jeden z najskuteczniejszych, gaz obronny dostępny na rynku w rewelacyjnej cenie.

Nie bój się

Nie wiesz, jak użyć gazu pieprzowego? Przede wszystkim nie boj się! Pamiętaj, że jeśli zajdzie taka potrzeba, po prostu się bronisz, odpierając w ten sposób atak. I masz do tego prawo, nie tylko z punktu widzenia etycznego, ale też prawnego. Nie musisz się martwić tym, że kupując i używając gaz pieprzowy, robisz coś niedozwolonego. Gaz pieprzowy jest w Polsce legalny i dostępny bez zezwoleń. Nie jest regulowany ograniczeniem wiekowym. Jeśli chodzi o sam sposób użycia – celuj w twarz i oczy

Łap promocję

Chcemy, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie. Dlatego w tej trudnej i niepewnej rzeczywistości, pamiętajcie o kodzie promocyjnym na gazy pieprzowe w sklepie Sharg.pl: kod GAZPROM20 obniża wartość zakupów o 20%! 

Jeśli chcesz chcesz sprawdzić jakie dokładnie produkty biorą udział w akcji wejdź na stronę https://sharg.pl/code i wpisz kod  rabatowy GAZPROM20 w pole z prawej strony „Numer kodu rabatowego”

 

 

Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.