Anna Zalewska zabiera głos!

Pieniński Park Narodowy
Udostępnij

Chyba nikomu nie muszę uświadamiać, jak ogromnie w dzisiejszych czasach, ważna jest ochrona przyrody. Dlatego też spieszę przypomnieć, że w piątek ma miejsce wyjątkowe święto – Europejski Dzień Parków Narodowych. 

Ale o co chodzi? 

Święto zostało utworzone na cześć pierwszego parku narodowego w Europie – Sarek w Szwecji, który powstał 24 maja 1909 roku. Od tego momentu na naszym kontynencie utworzono ponad 250 parków, w tym ponad 20 w Polsce.

Anna Zalewska zabiera głos
nóż składany MAMNatura jest ważna dla wszystkich. Każdy lubi przebywać na łonie natury, a tak wyjątkowy dzień, jak Europejski Dzień Parków Narodowych, zachęca do wycieczki w jedno z tych niezwykłych miejsc. Okazuje się, że Anna Zalewska jest pasjonatką górskich wycieczek i podzieliła się z na sekretami na udaną wyprawę. 
O czym więc należy pamiętać? 
etui na nóżWszyscy wiedzą o tym, jak ogromne znaczenie ma sprzęt, który zabieramy ze sobą na wyprawę. Nie ważne, czy to las w okolicy naszego domu, górski szlak, czy jezioro. Sprzęt jest kluczem, do zapewnienia nam komfortu i bezpieczeństwa. nieczęsto jednak, skupiamy się na tym, że równie ważne jak sprzęt, jest to w jaki sposób go przechowujemy – przypomina Anna Zalewska.
Jak zatem należy przechowywać sprzęt? 
Jeśli decydujemy się na to, by na wyprawach towarzyszył nam odpowiedni do naszych potrzeb nóż, powinniśmy pamiętać o tym, by trzymać go w etui, lub decydować się na zakup noży w pochwach. Wtedy taki nóż możemy trzymać w plecaku – mamy go zawsze pod ręką, a nie wzbudza niepokoju w przypadkowo spotkanych osobach. Etui można także nosić na pasku – mówi Zalewska.
 
 Sprzęt, o którym mówi Anna Zalewska, jak i wiele innych, znajdziecie w Sharg.pl!
 
Pamiętajcie o tym, że najlepiej odpoczywać aktywnie, na świeżym powietrzu. Życzymy Wam zatem, aby Europejski Dzień Parków Narodowych, była dla Was udany i obfitował w zapierające dech w piersiach widoki! 
 

test
Udostępnij

Author: Taktyczna Mama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.